Owari no Seraph

1. října 2017 v 22:46 |  Owari no Seraph
Žánr: akční / drama / fantasy
Počet dílů: 12
Na Zemi se objevil virus, který vyhladil všechny lidi starší 13 let. Během této události se objeví rasa upírů, kteří zbytek lidí zotročí. Hyakuya Yuuichirou žije s dalšími dětmi v sirotčinci, kde jsou vychováváni jako krmivo pro upíry. Jednoho dne se rozhodnou utéct, ale plán je odhalen všichni kromě Haykuyi jsou zabiti. Venku je zachráněn lidským odbojem a Hyakuya přísahá, že zabije všechny upíry.

https://www.csfd.cz/film/411140-owari-no-seraph/komentare/OWARI NO SERAPH TRAILR


OWARI NO SERAPH II: NAGOJA KESSEN HEN
Počet dílů: 12
Pokračování anime Owari no Seraph z letošní jarní sezóny začíná přesně tam, kde jeho předchůdce skončil, tedy po poslední velké bitvě mezi upíry a lidmi, kdy se hlavní hrdina Yuuichirou opět setkal se svým nejlepším přítelem z dětství Mikaelou, který je však nyní upír. A tak odhodlaný zachránit Mikaelu se Yuuichirou snaží zjistit, zda je možné změnit upíra zpět na člověka. Zároveň se svými novými přáteli trénuje ovládání své "proklaté zbraně", která stejně jako všechny ostatní v sobě ukrývá duši démona, jenž dokáže lidem propůjčit svou sílu pro boj proti upírům.
Mezitím Kureto Hiragi, jeden z velitelů lidské armády, informuje Gurena o tom, že podle informací, které získal, zahájí přesně za měsíc hlavní síly upírů masivní útok na Tokio. Aby tomu dokázali předejít, rozhodne Kureto, že Guren a jeho oddíl musí podniknout rychlý výpad do centra nepřátelských sil, které se ukrývají v Nagoye. Cílem mise se stává likvidace upíří šlechty, tedy těch nejsilnějších válečníků, kterými upíři disponují.

https://www.csfd.cz/film/62141-owari-no-seraph-nagoja-kessen-hen/komentare/

OWARI NO SERAPH II TRAILER
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 megumi-sakamaki megumi-sakamaki | E-mail | Web | 8. června 2018 v 19:10 | Reagovat

Na Krul Tepes mám cosplay

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama