Březen 2017

Romeo × Juliet

26. března 2017 v 23:39 Romeo × Juliet
Žánr: drama / fantasy / romatický
Počet dílů: 24
Jedné tragické noci je vládnoucí klan Kapuletů vyvražděn Monteky, kteří chtějí ovládat zemi. Všichni jsou bez milosti pozabíjeni, jen malé holčičce se podaří uprchnout, poslední z Kapuletů, Juliet. O čtrnáct let později, kdy je Neo Verona zmítána strachem a utlačováním, se objevuje hrdina známý pod přezdívkou Rudý vítr, který bojuje za práva obyčejných lidí. Není to nikdo jiný než Juliet. Jednoho dne se potkává s mladým dědicem Monteků, s Romeem, který pomůže Rudému větru utéct před královskými vojáky. Nejslavnější tragická láska může započít. Osudové setkání dvou, změní životy mnoha. Opravdu i tato láska nemá jedinou naději na přežití?

http://www.csfd.cz/film/238163-romeo-x-juliet/prehled/ROMEO X JULIET TRAILER

Origin Spirits of the Past

12. března 2017 v 18:22 Origin Spirits of the Past
Žánr: drama / romantický / sci-fi
Délka filmu: 95 minut
Nevydařený experiment s geneticky upravenými rostlinami způsobil katastrofu na zemi. Většina populace byla vyhlazena. Zbytky lidí se snaží přežít na zpustošené planetě. Nezbedný chlapec Agita potká dívku Tuulu, která žila v minulosti. Její otec zajistil, aby přežila katastrofu. Shunnack, přeměněný člověk také z minulosti, chce pomocí Isutoky (systém přírodní obnovy) obnovit "pořádek" na Zemi. Plně si však neuvědomuje, co vlastně dělá, protože by musel obětovat všechny lidi, aby mohl planetu napravit. K porozumění přijde bohužel příliš pozdě.

http://www.csfd.cz/film/224139-gin-iro-no-kami-no-agito/komentare/ORIGIN SPIRITS OF THE PAST TRAILER

Sankarea

5. března 2017 v 22:38 Sankarea
Žánr: fantasy / komedie / romantický
Počet dílů: 12 + OVA
Chihiro má jeden zvláštny koníček - zombie, pričom sa tejto tematike venuje od ranného detstva. Pozeranie filmov a hranie hier mu už ale očividne nestačí, nakoľko by chcel mať za priateľku teraz výhradne iba "nemŕtve" dievča. Možno práve pre toto všetko neváha jedného dňa použiť okultistickú knihu na oživenie svojej zrazenej mačky. Náhodou sa pri týchto nočných experimentoch ocitne v jeho spoločnosti mladé dievča Rea, ktorá ako sa zdá, vedie nešťastný život a najradšej by sa znova narodila ako niekto iný. Mohla by však viesť šťastnejší život aj ako zombie?

http://www.csfd.cz/film/314973-sankarea/komentare/

SANKAREA TRAILER