Únor 2016

Kuroshitsuji

29. února 2016 v 0:47 Kuroshitsuji
Žánr: akční / fantasy / mysteriózní / komedie
Počet dílů: 24
Anglický název "Black Butler".
Je mu teprve dvanáct let a už je hlavou rodiny. Zřejmě to bude tím, že jeho rodiče mu zavraždili a jeho se zabít pokusili. Bylo by se jim to podařilo, kdyby Ciel Phantomhive neuzavřel smlouvu s démonem. Ten mu pomůže vypátrat a eliminovat vrahy jeho rodičů, na oplátku dostane Cielovu duši. Mezitím, než se jim podaří zjistit, kdo zavraždil Cielovi rodiče, musí démon uposlechnout každý jeho přímý rozkaz. Důkazem této smlouvy je znak na Cielově oku a démonově ruce. A tak Ciel s novým sluhou Sebastianem Michaelem zažívá spousty dobrodružství, jež spějí jen k jednomu konci…

http://www.csfd.cz/film/257149-kuroshitsuji/prehled/BLACK BUTLER TRAILER

Kuroshitsuji II

Žánr: akční / fantasy / mysteriózní / komedie
Počet dílů: 12
Přichází nový sluha, přichází nový pán. Sadistický Alois Trancy má jen jedno přání - potrestat toho, kdo mu zavraždil jeho jediného přítele. "Jistě, Výsosti," pronese jeho sluha Claude Faustus. Ten, kdo zavraždil jeho přítele, byl Sebastian Michaelis a jedinou věcí, kterou ho lze potrestat, je vzít mu jeho poklad - duši mladého Ciela Phantomhiva. A tak se na scénu opět vrací staří známí, neboť i Ciel se vrátil z náruče jisté smrti, jenomže si nepamatuje, co se během minulého roku událo. Je nasnadě se zeptat: "Který sluha je lepší?"

http://www.csfd.cz/film/280593-kuroshitsuji-ii/prehled/BLACK BUTLER II TRAILER

Zankyou no Terror

22. února 2016 v 23:17 Zankyou no Terror
Žánr: drama / thriller
Počet dílů: 11
Studentka Mishima Lisa je velmi plachá a tichá dívka. A snad právě proto je tak snadným a lákavým terčem pro své spolužačky, které ji tak rády trápí a ztěžují její už tak těžký život s pološílenou matkou. Proto se také Lisa neustále zaobírá myšlenkami na útěk či smrt, ze stresu nemůže jíst a nechce chodit domů. Jednoho dne však do jejího života doslova vpadne neznámý ztřeštěný a velmi hlučný chlapec Touji a jeho dobrý, i když poněkud chladný a odměřený přítel Arata. Nikdo neví odkud přišli, nikdo neviděl jejich rodiče. Kdo vlastně jsou? Na tuto otázku Lisa již brzy nalezne odpověď. Během bombového útoku dvou mladých teroristů ji totiž postaví před zcela zásadní volbu - má jim pomoci v útoku a stát se tak spolupachatelkou, nebo raději sama zemřít?

http://www.csfd.cz/film/361006-zankyo-no-terror/prehled/


Gangsta.

11. února 2016 v 0:09 Gangsta.

Žánr: akční / drama / krimi
Počet dílů: 12
Nic a Worick žijí ve městě Ergastulum, které je plné všech druhů zločinců. Jejich prací je prakticky vše, pokud je za to dobře zaplaceno - vraždy i únosy, je jim to jedno. Jednoho dne jsou najati policistou na vraždu místního mafiánského bosse. Jak se ale ukáže, tato práce je ve skutečnosti mnohem větší sousto, než ke kterému se upsali.

http://www.csfd.cz/film/53222-gangsta/komentare/