Listopad 2015

Death Parade

30. listopadu 2015 v 16:14 Death Parade
Žánr: drama / mysteriózní / psychologický
Počet dílů: 12
Lidské duše po smrti obvykle směřují do nebe nebo pekla. Existuje tu však i jistá výjimka, týkající se párů, které zemřeli ve stejném momentě. Ti se totiž místo spásy či zatracení ocitají v baru Queen Decim, ve společnosti tajemného, bílovlasého Decima, který svým hostům nabízí účast ve hře smrti. V hře, odhalující doposud vykonané činy, a také skutečné tváře postav. Sám Decim je konečným soudcem, který rozhodne, kdo prohraje a kdo zvítězí, kdo přežije a kdo se už víc mezi živé nevráti.

http://www.csfd.cz/film/401207-death-parade/prehled/DEATH PARADE TRAILER

Hitsuji no uta MANGA

15. listopadu 2015 v 23:07 Hitsuji no uta
Zájemci si mohou na této stránce přečíst i velmi krásnou magu.

http://www.citymanga.com/hitsuji_no_uta/


Hitsuji no uta

15. listopadu 2015 v 22:47 Hitsuji no uta
Žánr: drama / horor / psychologický
Počet díllů: 4
Anglický překlad Lament of the Lamb. Český název ,,Nářek jehňátka".
Kazuna Takashiro není právě typický japonský středoškolák. Jeho matka zemřela, vlastní otec ho opustil krátce po narození sestry Chizuny, kterou vzal s sebou, a Kazuna tak žije u pěstounů, kteří ho chtějí adoptovat. Na střední školu kašle, studovat na univerzitě nechce a volný čas tráví bezcílným poflakováním po městě. Tento pohodlný životní styl naruší až nečekaný návrat jeho mladší sestry, která pro něj rozhodně nemá dobré zprávy. Celá jejich rodina je totiž prokletá.

http://www.csfd.cz/film/81931-hitsuji-no-uta/komentare/HITSUJI NO UTA TRAILER

Monster Musume no Iru Nichijou

1. listopadu 2015 v 22:46 Monster Musume no Iru Nichijou
Žánr: fantasy / komedie / romantický
Počet dílů: 12
Před třemi lety byla světu odhalena existence lidem podobných bytostí a byl ustanoven zákon o kulturní výměně mezi druhy, aby si obě rasy na sebe zvykly. Kurusu Kimihito se náhodou stane dobrovolníkem v tomto programu a stará se o dívku Miiu, která patří ke druhu Lamia - od pasu dolů je had. Po nějaké době se Miia do Kurusua zamiluje a snaží se ho svést. Ale mezidruhový zákon zakazuje jakékoliv vztahy mezi druhy. Kromě Lamie se zde objevují i další stvoření jako kentauři, harpie, pavouci a mnohé další.

Zdroj: http://www.csfd.cz/film/191143-monster-musume-no-iru-nichijo/prehled/MONSTER MUSUME NO IRU NICHIJOU TREAILER