Únor 2015

Sakasama no Patema

22. února 2015 v 23:23 Sakasama no Patema
Žánr: dobrodružný / drama / sci-fi
Český název ,,Patema vzhůru nohama". Anglický nízev ,,Patema Inverted".
Když ji pustím, spadne do nebe.
Patema celý život strávila pod zemí. Po katastrofickém pokusu o spoutání alternativních zdrojů energie se musel její lid usadit v temné a stísněné síti podzemních tunelů. V temnotě sní o dobrodružstvích na povrchu.Eidži jaksi nezapadá ve škole, ani ve společnosti. Jeho svět ovládá již po generace tyranský rod Izamura. Městu ve středu království dominuje obří Řídící věž a v dálce na horizontu se ukazují rozsáhlé pustiny. Tato dvojice se brzy zaplete do velkých událostí, které postaví jejich světy na hlavu.

http://www.csfd.cz/film/349080-patema-nohama-vzhuru/SAKASAMA NO PATEMA TRAILER

Black Lagoon

9. února 2015 v 0:28 Black Lagoon
Žánr: akční / dobrodružný / drama
Počet dílů: 12
Jak to vypadá, když se konformní mladý japonský zaměstnanec mocné firmy Asahi Industries vlivem pletich dostane mezi svéráznou tříčlennou osádku soukromého torpédového člunu, která se živí všelijak, jen ne přílišným respektováním zákona? V Jihočínském moři se odehrává všelicos a obstát mezi zájmy Asahi Industries, jednotkou jihoamerických neofašistů, hlavou hongkongských triád Changem, velitelkou polovojenské ruské mafie Hotel Moskva přezdívanou Balalajka, zástupcem kolumbijského drogového kartelu Manisarera Abregou, revolucionáři v džungli, totálně zkorumpovanou policií a množstvím dalších svérázných postav, není nic jednoduchého. Zhýralé město bez morálky Roanapura vás vítá. S majitelem torpédovky, vzrostlým černochem Dutchem, impulzivní a sexy pistolnicí čínského původu Revy, IT specialistou Bennym a konečně po hlavě do dobrodružství spadlým Rokurem Okajimou, přezdívaným "Rock", si užijete kus místy dost bláznivé zábavy se spoustou stylové akce, zatímco moralizování zůstane kdesi hodně daleko za obzorem Jihočínského moře.

http://www.csfd.cz/film/224146-black-lagoon/BLACK LAGOON TRAILERBLACK LAGOON: THE SECOND BARRAGE

Počet dílů: 12
Už je to rok, co se Rock připojil k posádce Lagoon Company a život v Roanapuru ho zapletl do mnoha nebezpečných kruhů. Jak se zvyšuje stupeň násilí ve městě, Hotel Moskva, odnož ruské mafie, si začne všímat více Rocka a on se brzy ocitne ve hře o moc. Série událostí dovede Rocka zpět do jeho rodné země, Japonska, kde slouží jako překladatel pro Balalaiku, vůdkyni Hotelu Moskva. V Japonsku dostane možnost vrátit ke svému starému způsobu života nebo může pokračovat v tom novém. Během těchto morálních otázek se musí Rock rozhodnout, jednou a navždy, zda chce považovat Lagoon Company za svůj domov.

http://www.csfd.cz/film/297553-black-lagoon-the-second-barrage/THE SECOND BARRAGE TRAILER


BLACK LAGOON: ROBERTA'S BLOOD TRAIL

Počet dílů: 5
Když je zavražděn Diego Jose San Fernando Lovelace, hlava rodiny Lovelaceů, tak se jeho služebná, bývalá teroristka Roberta, vydá na krvežíznivou cestu za pomstou. Stopy ji dovedou až do Roanapuru, což ve městě způsobí zmatek. Garcia, dědic rodiny Lovelaceů a také člověk, který považuje Robertu za člena rodiny, také přicestuje do Roanapuru spolu s Fabiolou Iglesias, Robertinou učednicí, a chce uzavřít dohodu s Lagoon Company. Chce po nich, aby jeho drahou společnici vypátrali. Za vraždou Diega totiž stojí vojáci z USA, což však Robertu nezastaví. Pokud uspěje, tak si mocné Spojené státy americké posvítí na Roanapur samotný a hnízdo všech zločinců už nebude tak přehlížené jako doposud.

http://www.csfd.cz/film/283286-black-lagoon-roberta-s-blood-trail/ROBERTA'S TRAIL TRAILER

Parasyte

2. února 2015 v 22:13 Parasyte
Žánr: akční / drama / horor / psychologický / sci-fi
Počet dílů: 24
Japonský název ,,Kiseijuu: Sei No Kakuritsu".
Izumi Shinichi je jednoho večera při klidném poslechu hudby napaden záhadnou parazitickou formou života. Její hrozbu se chlapci podaří odvrátit, ovšem ne zcela. Parazit se namísto Shinichiho mozku usadil v jeho pravé paži a nevypadá to, že by se mu chtělo ji opustit. Co více, zdá se, že ostatní napadení neměli takové štěstí jako chlapec, a tak se začíná společnost do jisté míry plnit parazity v tělech lidí. Parazity, jejichž hlavní potravou jsou další lidé... A pro něž představuje Shinichi, člověk vědomý si parazitní hrozby, potenciální nebezpečí.

http://www.csfd.cz/film/370631-kiseiju-sei-no-kakuritsu/PARASYTE TRAILER