Kurau: Phantom Memory

30. prosince 2013 v 23:40 |  Kurau: Phantom Memory
Žándr: drama / psychologický / sci-fi
Počet dílů: 24
Kurau je mladá dcera vědce, který zkoumá nové zdroje energie. Protože má svého otce velice ráda a chce své narozeniny strávit s ním, pozve ji její otec na experiment konaný ve vědeckém ústavu, kde pracuje. Během experimentu ovšem dojde k nehodě a do těla Kurau vstoupí záhadná bytost Rynax. Zdrcený otec se od ní dozvídá, že Rynax k obnovení svého druhého já potřebuje tělo Kurau, a tak se jí nakonec v naději, že získá svou dceru zpět, rozhodne pomoct.

Zdroj: http://www.colourfulsubs.cz/preklady.phpKURAU: PHANTOM MEMORY TRAILER


Hlavní postavy

Kurau Amami
Její otec pracuje na výzkumu zvláštní energie z vesmíru, zvané rynax. Jednoho dne, když je Kuaru 10 let, ji vezme sebou do laboratoře, kde se stane nehoda. Jedna z Rynax unine a vstoupí do těla Kurau. Uplyne dalších 10 let, Kuaru a její Rynax obývají jedno tělo. Z jejího těla vystoupí její druhé já, které pojmenuje Christmas. Společně se snaží chránit svět před vniknutím Rynax. Nechce aby Rynax i lidé umírali. V patách jim je však společnost GPO, pro kterou její otec dělá, i když ne moc dobrovolně. GPO zkoumá energii Rynax pro svůj tajný projekt.

Christmas KURAU
Tato roztomilá dívenka je druhým já Kuaru Rynax. Rynax totiž mohou žít pouze v páru. Vypadá přesně jako Kuaru, když jí bylo 10 let a je pevně rozhodnutá svou drahou Kurau chránit za každou cenu.

Doug
Je bývalým členem GPO, nyní je agentem, kterého si najal otec Kuaru, aby na ní dohlížel. Daug se snaží Kuaru a Christmas stále pomáhat. I on je otcem, má malého syna jménem Tedd.

Ayaka Stieger
Jako malá holčička v den Vánoc přišla o celou sovu rodinu. Někdo zavraždil jejího otce, matku i bratra. Plna nenávisti a se srdcem zalitým temnotou se stává členkou apolečnosti GPO a snaží se zajmout Rynax Kuaru a Christmas. Netuší však jak se věci mají, ale až to zjistí....

Saito
Saito je ten, kdo založil GPO... je to on, kdo způsobil lidem a Rynax tolik bolesti a utrpení. Díky tomu si udělal dost nepřátel a sám za to ponese následky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama