Noir

21. října 2013 v 1:26 |  Noir
Žánr: akční / drama / mysteriózní
Počet dílů: 26
Půvabnou Korsičanku Mireille Bouquet živí nikoli nezajímavé povolání: jejím denním chlebem je zabíjení lidí na zakázku a nutno podotknout, že ve svém oboru patří k těm nejlepším. Svoji zásadu pracovat vždy a za všech okolností sama je nucena porušit toho dne, kdy ji vyhledá mladičká Japonka Kirika Yumura a žádá po ní, aby jí pomohla poodhrnout roušku její tajemné minulosti: Kirika totiž trpí naprostou ztrátou paměti a jistá si je pouze a jedině svými obdivuhodnými schopnostmi zabijáka. Kirika a Mireille, jejichž osudy jsou jakýmsi záhadným způsobem značně propletené, se za kuriózních podmínek dohodnou na spolupráci a zakládají zabijácké duo "Noir" - to ještě ale netuší, že toto jediné jméno je vtáhne do víru událostí vskutku monstrózních. Šestadvacetidílný japonský anime seriál se stal jedním z nejoceňovanějších děl tohoto žánru za rok 2001.
NOIR TRAILER


Hlavní postavy

Mireille Bouquet
Pracuje jako nájemný vrah, kyž však potká Kiriku, začnou pracovat spolu jako duo zvané NOIR. Mireille se snaží vypátrat minulost o svých rodičích, kteří byli zabiti. Své partnerce Kirice slíbí zároveň pomáhá najít její vzpomínky a slíbí jí, že až bude po všem, zabije ji. Splní tento slib?

Kirika Yuumura
Kirika se jednoho dne probudí a zjistí, že si vůbec nic nepamatuje. Ví jen jedinou věc, že je NOIR. Krmě průkazky se jméem však nemá žádnou stopu. Když však zjistí, že po ní někdo jde, vyhledá Mireille, která je známá jako nejspolehlivější nájemný vrah. Jako dvě partnerky zvané NOIR ze vydávají na cestu plnění úkolů a zkoušek, které jsou jim nachystány do cesty. Postupem času zjistí kdo je, co udělala a bude Mireille prosit o splnění slibu, který si daly.

Chloe
Je známá jako pravá NOIR. Pracuje pro Altenu a snaží se vyhledat Kiriku a postupně jí pomoct k nalezení vzpomínat a návaratu k původnímu životu. Chloe a Kirika jsou jako dvě strany jedné mince. Ale musí to tak opravdu být?

Altena
Je hlavní kněžkou Soldátů, nejvyšší moc. Snaží se o znovuzrození NOIR, dvojice dívek, které mají vládnout nad smrtí. Chloe je její pravá ruka, kterou vysílá plnit úkoly a čeká, až se konečně vrátí Kirika a bude ta moci naplnit své plány. Povede se jí vzkřísit NOIR?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama