Shigofumi

22. srpna 2013 v 23:52 |  Shigofumi
Žánr: drama / fantasy / psychologický
Počet dílů: 12
Anglický název ,,Shigofumi: Letters from the Departed".
Fumika, dívka s dlouhými bílými vlasy, oděná v uniformě poštovní doručovatelky, a Kanaka, mluvící hůl, která je Fumice vždy po ruce, mají zvláštní poslání: doručují posmrtné dopisy (šigofumi) od zemřelých lidí jejich blízkým. Díky tomu se Fumika seznámí nejen s životními příběhy odesíletelů a adresátů, ale dozví se i něco o sobě samé.SHIGOFUMI TRAILER


Hlavní postavy

Fumika
Fumika je poslíček zpráv ze záhrobí, svou práci dělá pečlivě a pomáhá jí její mluvící hůl Kanaka. Fumika neboli Miku je druhé Já pravé Fumiky, která leží v nemocnici v komatu. Postřelila svého otce, když svou dceru týral.

Chiaki
Chiaki je kurýr jako Fumika, jen s tím rozdílem, že Chiki zemřela už před 50ti lety, zatímco Fumika ne. Chiaki je veselá dívka a Fumiku si hodně oblíbila.

Kaname Nojima
Kaname je bývalý spolužák Fumiky, kdysi jí vyznal lásku ale ona ho odmítla. Stále k ní chová lásku, ale miluje Fumi nebo Miku?

Kirameki Mikawa
Otec Fumiky a slavný spisovatel, který však po té, co přišel o ženu, se staral o svou dceru Fumiku sám. Byl to hodný a laskavý otec až do chvíle, než začal svou dceru týrat a popisovat její tělo inkoustem. Tehdy ho Fumika (její druhé já) postřlila.

Natsuka Kasai
Natsuka je bývalá spolužačka Fumiki a teké její dobrá kamarádka. Je zamilovaná do Kanameho.

Fumika Mikawa
Fumika nenáviděla svého otce, trpěla rozdvojenou osobností, sobě říkala Fumi a svému druhému já říkala Miku. Když jí však její otec týral, její druhé já Miku postřelilo otce a Fumi upadla do hlubokého bezvědomí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama