Shingetsutan Tsukihime

20. července 2013 v 11:21 |  Shingetsutan Tsukihime
Žánr: drama / horor / romantický
Počet dílů: 12
Anglický název ,,Lunar Legend".
Shiki Tóno jako dítě utrpěl těžké zranění, a proto byl poslán ze sídla rodu Tóno na výchovu k příbuzným. O několik let později je Shiki na střední škole, když umírá hlava rodiny Tóno - jeho otec - a on se musí vrátit na přání své sestry Akihy zpět domů. Shiki však skrývá obrovské tajemství. Od chvíle, kdy byl jako dítě raněn, je schopen vidět čáry na předmětech a pouze díky zvláštním brýlím je zase přestane vidět. Také si nepamatuje vůbec nic před tím, než došlo k jeho zranění. V den jeho návratu do sídla rodu Tóno narazí náhodou na ženu jménem Arcueid Brunestud a v náhlém záchvatu nepříčetnosti ji rozseká nožem. Když se pak před ním objeví živá a zdravá a požádá ho, zdali by se nestal jejím osobním strážcem, začíná Shikiho pouť k odhalení tajemství jeho minulosti.
SHINGETSUTAN TSUKIHIME TRAILER


Hlavní postavy

Arcueid Brunestud
Arcueid je upírská princezna, ke které se váže zajímavá minulost. Žije již staletí a vždy se probudí do jiné doby, aby zničila zlo. Jendoho dne jí cestu zkříží Shiki, který jí jendoho dne v parku zavraždí, neboť na ní spatří "čáry smrti". Nakonec ho Arcueid zcela živá vyhledá a společně čelí zlu a lásce.

Touno Shiki
Shiki je obyčejný student, který se snaží žit normální život. Má však zvláštní schopnost, které se říká Chokushi no Mogan. Tato schopnost spošívá v tom, že jeho oči vídí na všem "čáry smrti". Tyto čáry vidí již od mala, kdy se probudil v nemocnici po nehodě. Vše mu zkomplikuje život setkání s tajemnou ženou, kterou za záhadných okolností zavraždí jednoho dne v parku. Důvod vraždy není znám, ale žena za ním poté přijde a zcela živá.

Touno Akiha
Akiha je Shikiho mladší sestra, hlava rodiny. Velmi trvá na dodržování pravidel rodu a pravidel, týkající se Shikiho. Okolo Akihy se však točí jisté tajemství.

Ciel
Ciel je Shikiho spolužačka, avšak je do příběhu zapletená i po jiné stránce. Dobře se zná s Arcueid a nemá ji zrovna příliš v lásce, stejne tak ani Shikiho sestru Akihu. Ciel si dělá o Shikiho obavy a je odhodlaná zastavit Arcueid, kdyby chtěla Shikimu ublížit.

Kohaku
Služebná v domu rodiny Tohno.

Hisui
Služebná v domu rodiny Tohno.

Aozaki Aoko

Michael Roa Valdamjong
Tajemný záporňák.

Nero Chaos

Inui Arihiko

Yumizuka Satsuki
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama