Ookamikakushi

20. července 2013 v 0:33 |  Ookamikakushi
Žánr: fantasy / horor / mysteriózní
Počet dílů: 12
Do malého městečka uprostřed lesů, Jougy, se přistěhuje mladý chlapec Hiroshi Kuzumi se svou sestrou a otcem, spisovatelem na volné noze. Vše zpočátku vypadá jako idylka, lidé z okolí jsou neuvěřitelně milí a všichni noví spolužáci, na minulé škole nepopulárního Hiroshiho, okamžitě přijmou. Všichni až na v první lavici u dveří sedící dívenku jménem Nemuru Kushinada. Ta má u ostatních spolužáků až znepokojující respekt. Brzy se také ukáže, že skrývá hrozivé tajemství, stejně tak, jako velká část obyvatel města, ve kterém, po té, co na noční obloze vyjde rudý měsíc, už bezpečno vůbec není. V těch chvílích totiž ožívá stará městská legenda.OOKAMIKAKUSHI TRAILER

Hlavní postavy

Nemuru Kushinada
Nemuru je na svůj věk velmi důležitá osoba, která chrání tajemství Jougy. Je dcera starosty, ale ten se o ni moc nezajímá a stará se o ni spíš jen její strýc. Nemuru je věčně někde sama a moc se nezapojuje do kolektivu. Obzvlášť dál se drží od Hiroshiho, který si toho všimne a nechápe proč.

Hiroshi Kuzumi
Hiroshi je 14ti letý chlapec, který se právě přistěhoval do městečka Jouga, která je známa svými Hassake (druh ovoce). Poté, co nastoupí do školy se seznámí s Isuzu, která bydlí kousek od něj a následuje ho na každém kroku, ale taká s Kaname a Nemuru, která ho nemá příliš v lásce. Všichni se ale chovají dost zvláštně. Najednou začnou mizet lidé z jeho okolí a on se chce dozvědět proč.

Mana Kuzumi

Isuzu Tsumuhana
Isuzu je hyperaktivní, trochu vlezlá a neodbytná 14ti letá dívenka, která je do Hiroshiho zamilovaná. Bydlí kousek od něj, takže s Hiroshim a jeho sestřičkou na vozíku Manou chodí do školy. Vždycky se usmívá, jako sluníčko a každý den plánuje nějaké akce. Bohužel i Isuzu skrývá nějaké tajemství.

Sakaki Shunichiro

Issei Tsumuhana

Kaname Asagiri
Kaname je nejlepší kamarádka Isuzu. Všechno dělá s ní. Přistěhovala se teprve nedávno, takže se jí Isuzu ujala a ukázala jí město. Kaname zajímají hororové příběhy a stejně jako Hiroshi chce zjistit, jakou záhadu skrývá město Jouga.

White Wolf Kannon (Nemuru)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama