Kokoro Connect

20. července 2013 v 13:39 |  Kokoro Connect
Žánr: drama / fantasy / komedie / romantický
Počet dílů: 13+4
Pětice kamarádů, která sdílí volný čas, čas v zájmovém kroužku, těla. Nicméně Kokoro Connect není žádné monstrózní grupen hentai, ale slice of life vztahovka s fantastickým prvkem. Ani oni, ani my si nedovedeme vysvětlit příčinu, leč čas od času, náhodně či podle promyšleného plánu, se mysl jednoho přenese do těla druhého a naopak, ba i složitější přesuny se konají. Naruší tohle duševní harcování z těla do těla jejich přátelství nebo je posune na vyšší úroveň a prohloubí důvěru? Podaří se jim odhalit, jak téhle nepříjemnosti zamezit a vyhnout se možným trapasům, nedorozuměním a jiným nežádáným problémům?
KOKORO CONNECT TRAILER


Hlavní postavy

Taichi Yaegashi
Taichi je hlavním protagonistou a velký fanoušek wrestlingu. On a jeho čtyři kamarádi utvořili školní klub. Taichi je nesobecký a obvykle se snaží pomáhat druhým v nouzi. Vyznává lásku Iori.

Iori Nagase
Iori je prezidentkou školního klubu. Žije sama se svou matkou , která je málokdy doma. Předtím měla násilnického nevlastního otce, který jí učil, aby změnila svou osobnost, takže si nakonec není jistá, jaká vlastně je. Je zamilovaná do Taichiho, ale rozhodne se odložit svůj vztah, dokud neskončí to, co se jim děje. Poté zjistí, že Himeko je také do Taichiho zamilovaná, ale přesvědčí jí, aby mu své city vyznala. Na konci si však Iori pokládá otázku, zdali taichiho vlastně skutečně miluje? A ví vůbec lidé oklo ní, jaká doopravdy je nebo byla?

Himeko Inaba
Himeko je viceprezidentka kulturního klubu, která má kontrastní osobnost s Iori. Často reaguje agresivně na vtipy Taichiho nebo Yoshifumi, Iori ji přezdívál "Inaban". Bývala prezidentkou počítačového klubu počítač člen klubu, po hádce však odešla a připojila se do kulturního klubu. Většinou je nedůvěřivá k ostatním a dělá si hodně starosti, když si přehazují těla. Himeko je ze všech nejvíce v klidu a umí se chovat racionálně při řešení neočekávaných situacích. Pak si však začne uvědomovat, že se zamilovala do Taichiho, i když předstírá, že to není pravda . Po školním výletu mu vyznává své city, poté, co jí Iori povzbuzuje . V průběhu série, se stále více a více oddává skupině, zejména Taichimu, který zjemňuje její ostrou a racionální osobnost.

Yoshifumi Aoki
Yoshifumi je Taichiho nejlepší přítel, s nímž často sdílí dospělé videa. I když nemá vážný vztah, miluje Yui a neváhá ukázat jak vážně to myslí. Jako dítě slíbil, e bude žít naplno, když student ze stejné školy zemřel . Je považován za nejslabšího z pětice.

Yui Kiriyama
Yui ovládá karate, ale trpí pokročilou androfobíí poté, co byla téměř znásilněna na střední škole. Začne mít jiný názor na chlapce, Taichi jí pomáhá . Yui odmítla Yoshifumiho lásku mnohokrát, ale později přiznala, že ještě není připravena na vážný vztah. Yui překonává svou androfobii poté, co jí Yoshifumi znovu vyznává lásku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama