Jigoku Shoujo (Hell Girl)

24. července 2013 v 0:25 |  Jigoku Shoujo (Hell Girl)
Žánr: drama / fantasy / horor / mysteriózní / psychologický
Počet dílů: 1. série 26 dílů, 2. série 26 dílů, 3. série 26 dílů
Přesně o půlnoci můžete na internetu narazit na internetovou stránku zvanou Pekelná pošta, kterou samozřejmě najde jen ten, kdo opravdu hodně touží po pomstě. Když do kolonky napíšete jméno osoby, které se chcete pomstít, zjeví se pekelná dívka a dá Vám slaměnou panenku. Pekelná dívka spolu se svými třemi pomocníky za Vás vykoná pomstu. Nic však ale není zadarmo...
V první sérii se do příběhu zamotá novinář s dcerou, který pátrá po pekelné dívce a spojitostí mezi jí a jeho dcerou Tsugumi. Ve druhé sérii se sice scénky opakují avšak nabírají nový spád, dokonce se dovíme i více o pomocnících pekelné dívky.
JIGOKU SHOUJO TRAILER


Hlavní postavy

Enma Ai
Již po staletí Enma praktikuje tu stále stejnou a do nekonečna se opakující práci. Někdo jí pošle přes internetovou pekelnou poštu žádost, Enma mu dá slaměnou panenku s červenou šňůrkou a sdělí pravidla pomsty. Kdo rozváže šňůrku uzavírá s Enmou alias dívkou z Pekla smlouvu a ona za něj vykoná pomstu. Má to však stinnou stránku. Až dotyčný zemře, bude i jeho duše uvržena do Pekla. Jaká je však minulost Enmy Ai? Co provedla, že musí vykonávat tuto práci, která se nezdá, že by jí těšila.

Hone Onna

Ichimoku Ren

Wanyuudou

Shibata Hajime
Hajime je novinář, který se velmi zajímá o pověst o dívce z Pekla. A když zjistí, že mezi dívkou z Pekla a jeho dcerkou Tsugumi je nějaká spojitost, začne po dívce z Pekla pátrat ještě víc. Po celou dobu se snaží zabránit tomu, aby lidé rozvázali červenou šňůrku a pomstili se. Chce lidem ukázat, že mstít se je špatné a nic dobrého z toho nevzejde.

Shibata Tsugumi
Tsugumi je dcera novináře Hajimeho, matka jí zemřela při tragické autonehodě, když byla ještě malinká a tak vyrůstá se svým otcem. Jednoho dne však začně vidět věci, které vidí i dívka z Pekla a tak spolu se svým otcem pátrají po spojitosti. Ze začátku Tsugumi chová názor, že vykonávání pomsty je správná věc a že si zlí lidé zaslouží zemřít. Časem však ale zjistí, že touha po pomstě může zničit životy i nevinných lidí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama