D.N.Angel

20. července 2013 v 14:06 |  D.N.Angel
Žánr: akční / fantasy / komedie
Počet dílů: 26
Hlavním hrdinou je čtrnáctiletý kluk Daisuke, který žije jen se svou matkou a dědečkem. Ti pro něj neustále vytvářejí různé nástrahy, překážky či pasti, přes které se musí probojovávat. Mají pro to dobrý důvod: v Daisukeho genech se skrývá bohatství - zvláštní DNA, díky které se mění na legendárního zloděje Darka Mousyho, což do svých čtrnáctých narozenin netuší. Ale jak naloží s nově objeveným břemenem, když se mu pod nohy ještě plete láska v podobě Risy Harady. Aby toho nebylo málo, zamotá se do toho ještě Risyino dvojče Riku, kterou Daisuke považuje za svou kamarádku. Ona si o něm vždycky myslela, že je tak trochu jednoduché mysli, jenomže náhle pomalu začne zjišťovat, že v něm něco je... A tak se to pomalu začne zamotávat, Který z nich vezme meč a klubko rozsekne?
D.N.ANGEL TRAILER


Hlavní postavy

Niwa Daisuke
Daisuke byl až do svých čtrnáctých narozenin zcela normální chlapec. Poté se v něm ale projevily geny rodiny Niwa a při pomyšlení na holku svých snů se Daisuke změnil v Darka. Zprvu měl Daisuke rád Risu, ale ta ho odmítla. Pak se zamiloval do jejího dvojčete, Riku. Opusťme ale jeho lásky a podívejme se na jeho osobnost. Je milý, mírně nešikovný a vždy usměvavý. Většina lidí ho má ráda, jelikož všem pomáhá. Je to takový ideální kamarád. Což velice kontrastuje s jeho druhou osobností, odvážným zlodějem Darkem. Z toho vyplývá mnoho problémů a nečekaných komplikací, které se ale vždy nějak vyřeší. Jediný, který s Daisukem nevychází v dobrém, ale VELICE ve zlém je Krad, který se hned po jejich prvním setkání rozhodl, že Daisukeho zabije.

Dark Mousy
Legendární zloděj a prokletí rodu Niwa. Vždy, když nějaký chlapec z této rodiny dospěje do věku čtrnácti let, začne se při romantických myšlenkách měnit v Darka. Dark je lamač ženských srdcí, neuvěřitelně neuvěřitelný zloděj, má často vtipné připomínky, týkající se Daisukeho chování a osobností je skoro protikladem Daisukemu. Nebojí se flirtovat, je hezký a velmi dobře to ví a využívá toho. Je to prostě živel. Celou jeho existenci ale halí velký oblak tajemství. Kde se vzal? Co je vůbec zač? Je to člověk, anděl nebo snad démon? Proč nenávidí Krada, svůj protiklad? Dark si s ničím hlavu neláme a dál plachtí na svých černých křídlech životem.

Krad
Krad je na první pohled vysoký, hezký, elegantní a perfektně vychovaný a vyrovnaný člověk. Hned na druhý pohled ale všichni zjistí že je to sadistický šílenec s tendencí si na někom zasednout. Satoshi je "jeho vším" a Daisuke mu "stojí v cestě" jak sám říká. Darka nenávidí už stovky let a Witha taky nemá zrovna v lásce. Celý rod Niwa by nejraději vyvraždil. Satoshi je pro něj prostě středem vesmíru a všichni jeho přátelé jsou pro Krada jen konkurence, který musí být zničena. Jinak je Krad stejně jako Dark prokletím, tentokrát ale rodu Niwa. Tito dva "andělé" nebo co jsou vůbec zač, jsou naprosté protiklady, jako světlo a tma. Ale v tamto případě je strana světla zlá a strana tma dobrá. Zamotaná situace. Krad je jinak vůbec největším tajemstvím celého D.N.Angelu. Neví se o něm absolutně nic a zastává roli hnusného parchanta, který komplikuje životy všem zúčastněným.

Harada Risa
Risa je mnohem "ženštější" než její dvojče Riku. Hodně dbá na svůj zevnějšek a má ráda vysoké, cool a tajemné kluky. Takže to, že se okamžitě bezhlavě zamilovala do Darka, není nečekané. Často vyráží sama na místa, kde má večer Dark něco ukrást, jen aby ho potkala. Její snahy jsou ale marné, Dark miluje Riku.

Harada Riku
Riku je odvážná, sportovně založená dívka, která nemá ráda ukazování svých slabostí. Je velice svérázná, nesnáší Darka, jelikož už se událo několik opravdu trapných náhod, které skončili prchajícím Darkem a naštvanou Riku, házející po něm vše co má po ruce. Riku také nerada ukazuje své city, ale spřátelení s Daisukem ji trochu změnilo a skončilo to tím, že se do sebe zamilovali. Když ji někdo naštve, nebojí se bojovat, o tom by mohli Dark a Saehara vyprávět.

Hiwatari Satoshi
Satoshi Hiwatari, pravým jménem Satoshi Hikari, je posledním žijícím potomkem úžasného rodu umělců Hikari. Pro ně není problém cokoliv nakreslit, vymodelovat, vyřezat,.... Satoshi ale dobře ví, že rod Hikari je už odedávna proklet a i on musí onu kletbu nést na svých bedrech.
Satoshi je neuvěřitelně chytrý a už dokončil školu. Chtěl ale žít jako normální kluk, tak dělá školu znova a je Daisukeho spolužákem. Také je ale velitelem policejní akce na chycení Darka, takže o konfrontace všeho druhu není nouze. Po nějaké době se tento tichý, chladný a vyrovnaný chlapec lépe seznámil s Daisukem a stali se přáteli. To ovšem v Satoshim probudilo onu výše zmíněnou kletbu, a to sadistického anděla Krada. Satoshiho život se tak stal ještě složitějším než předtím, ale on nedává nic najevo...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama