Clannad After Story

20. července 2013 v 0:09 |  Clannad After Story
Žánr: drama / komedie / psychologický / romantický
Počet dílů: 22
Druhá série pokračuje a nadvazuje tam, kde první skončila. Krok za krokem a obrázek za obrázkem se dozvídáme, jak bude pokračovat vztah dvouch hlavních hrdinů, kteří začali v první sérii spolu chodit. A jaký význam hraje onen tajemný svět, který se nám v průběhu seriálu naskýtá?
CLANNAD AFTER STORY TRAILER


Hlavní postavy

Furukawa Nagisa
Nagisa Furukawa (v druhé sérií i Nagisa Okazaki) je neobyčejná studentka třetího ročníku, ale i hlavní postava v Clannadu. Je dcerka Sanae Furukawi a Akia Furukawi.
V průběhu epizod je Nagisa velmi hodná, ale i smutná dívenka. Většinou působí křehce, což je podobné Ryou Fujibayashi, která je naprosto stejná. Je známá hlavně jako sladká a nevinná dívenka, která vždy pečuje o ty kolem ní. Ve škole se nejvíce spřátelí s Okazakim, Kyou Fujibayashi a Ryou Fujibayashi a společně vedou i Divadelní kroužek.

Okazaki Tomoya
Tomoya Okazaki je hlavní postavou Clannadu. Mezi svými spolužáky a učiteli je znám především jako flákač a rváč. Svoji školu, město, ani svého otce, Naoyuki Okazakiho, nemůže vystát.
Jeho jediným přítelem je zpočátku jeho spolužák, Youhei Suhonara, s nímž sdílí svoji ošemetnou reputaci. Tomoya je dále znám svými vtípky, hlavně na účet Youheie, svojí upřímností a sarkasmem.
Okazaki Ushio
Ushio je dcera Tomoy a Nagisy. Od malička ji vychovávali její prarodiče Akio a Sanae Furukawa. Po smrti Nagisy se o ni Tomoya nebyl schopen postarat a tak jim ji předal do péče. Její nejlepší kamarádka je Fuko, která se nedávno probudila z komatu a pořád si chce vzít Ushio domů. Také chodí do mateřské školky a její vychovatelka je Kyou Fujibashi(Tomoyova spložačka). Ushio má velmi ráda její prasátko Botan.

Fujibayashi Kyou
Kyou Fujibayashi je agresivní dívka, která má také dost proříznutou pusu. Jinak je známá jako výborná kuchařka, je i velmi bohatá a má mladší sestru Ryou. Kromě toho vlastní i skuter a když byla malá, získala kance jménem Botan, který často navštěvoval školu bez povolení.

Fujibayashi Ryou
Ryou Fujibayashi je rovněž spolužačkou Nagisy a Tomoyi. Také je zástupcem svojí třídy. Dále má i sestru, která je starší než ona. Na rozdíl od své starší sestry, je plachá a citlivá dívka a dobře vaří. Ryou má i velký zájem o věštění, ale její předpovědi jsou vždy poněkud zvláštní, buď vyjdou, nebo jsou extrémně špatně.

Ichinose Kotomi
Tato stydlivá a uzavřená dívka je známa po celém okolí jako místní školní génius. Postupem času se stává jednou z Okazakiho přátel. Většinu času trávila ve školní knihovně, kde se s ní Okazaki také poprvé sekal. Zpočátku se jeví poněkud podivínsky. Neumí navazovat vztahy a komunikovat se svými spolužáky, s čímž ji Tomoya a Nagisa vypomáhají. Poté se také přidává do divadelního kroužku.
Dale se Kotomi ráda věnuje hře na housle - bohužel pro všechny, jenž musejí její hru přetrpět.

Sakagami Tomoyo
Sakagami Tomoyo je rovněž spolužačkou Nagisy a Tomoyi. Také je předsedkyní školní rady, často si proto chodí pro rady k Sagara Misae, která byla první ženskou předsedkyní školy v historii. Tomoyo je velmi klidná a snaživá dívka. Má neuvěřitelnou sílu a bojové schopnosti.
To souvisí s její minulostí pouličního rváče, z toho důvodu se jí teď bojí každý člen gangu ve městě a utíkají před ní.

Ibuki Fuko
Fuko je studentka střední školy. Vždy jí dělalo problém najít si kamarády a proto většinou tráví čas sama. Má starší sestru jménem Kouko Ibuki.

Ibuki Kouko

Sagara Misae

Sunohara Youhei
Sunohara je nejlepším kamarádem Tomoy. Je veselý, praštěný a rád o sobě básní, když jde o holky, dokáže být neuvěřitelně hyperaktivní. Za to obyčejně dostane pořádnou nakládačku. Tomoya si z něho často střílí a dělá mu všemožné naschvály. Youhei je ve škole také považován za největšího flákače, neustále chodí pozdě a ještě jsem nezpozorovala, že by v hodině nespal. Předtím byl však trochu jiný. změnil se až po tom co se zhroutil jeho sen být ve školním fotbalovém týmu.

Sunohara Mei

Furukawa Sanae
Sanae je Nagisinou matkou. Se svým manželem Akiem, provozuje ve svém domě pekárnu. Sanae je mezi svými sousedy a známými velmi oblíbená, pro svou mírnou a dobrosrdečnou povahu. Její pečivo už tolik oblíbeno není, i když se jí to všeobecně nedává najevo. Bohužel, Sanae je na toto téma velmi citlivá, a její manžel Akio jí často dává o jejím špatném pekařském umění vědět, což vede k tomu, že si ji musí pokaždé usmiřovat. Sanae je také často pro svůj mladý vzhled považována svým okolím za Nagisinu starší sestru.

Furukawa Akio
Akio je Nagisin otec. Se svojí manželkou Sanae provozuje ve svém domě pekárnu. Zpočátku se Akio zdá být velmi tvrdý a drsný na Okazakiho, ale to se změní a je vidět pravý Aikiův charakter, a to, že je laskavý a soucitný otec a manžel. Jeho dětinská strana usnadňuje lidem se s ním více spřátelit. Ve svém volném čase hraje baseball se svojí rodinou a s dětmi v parku vedle pekárny. Akio má občas tendenci pomlouvat Saneanin chléb, a sice, že je hrozný a nedá se jíst, hned poté za ní musí utíkat a prohlašovat, že ten chléb miluje.
Ve volném čase rád s dětmi vedle pekárny hraje baseball, také je fanouškem mecha-série Gundam.

Yoshino Yuusuke
Je městský opravář. Na pohled vypadá zamlkle a lhostejně, ale ve skutečnosti je to spravedlivý a hodný člověk. Býval velmi populárním zpěvákem a zažil jak největší comebag svého života, tak i velmi krutý pád.
Své desky vydával o sto šest a zpíval, až najednou zjistil, že je na něm závislých až moc lidí. Pod tíhou zodpovědnosti a pocitu viny za nedávnou sebevraždu jednoho mladíka (prý ji spáchal protože Yusuke přestal zpívat) se uchýlil k tvrdým drogám. Po tom co s nimi přestal a odrazil se ode dna, vrátil se zpátky do svého rodného města. Hned na autobusové zastávce potkal svou životní lásku Ibuki Kouko. Už nikdy nezpíval. Oženil se s ní a našel si práci jako opravář.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama