Chrono Crusade

20. července 2013 v 0:39 |  Chrono Crusade
Žánr: drama / fantasy / komedie
Počet dílů: 24
Sourozenci Jusua a Rozeta jednoho dne probudí démona, ale neutečou, neleknou se - naopak Rozeta mu nabídne svačinu, protože vypadá hlavově. Tím se seznámí s hříšníkem Chronem Crusadeem, démonem, který přišel o rohy, a tím i o svou velkou moc. Všichni tři se stanou přáteli. Jenomže Josua je jedním z apoštolů a démon Alion, který mimochodem připravil Crona o jeho rohy, má o něj zájem. Dá mu uloupené rohy a Joshuu odvede. To by ale nesměl mít milující sestru, která ho chce za každou cenu zpět - i za cenu svého života. Čtyři roky o svém bratrovi jen snila, ale nyní to vypadá, že se objevila stopa. Rozeto, co uděláš?
CHRONO CRUSADE TRAILER


Hlavní postavy

Rosette Christopher
Impulsivní, energická a trochu nešikovná řádová sestra, která likviduje spolu s démonem Chronem nebezpečné démony. Spolu s ním také pátrá po svém mladším bratru Joshuovi, který byl před 4 lety unesen démonem Aionem.

Chrono
Chrono je silný démon, který uzavřel smlouvu s Rosettou, aby zachránil jejího bratra Joshuu. Svou moc však čerpá z této smlouvy. Od té doby, když se změní do své pravé podoby, bere si roky z Rosettinina života. I když je démon má Roossettu velmi rád a aby ji udržel co nejdéle na živu snaží se co nejméně bojovat ve své skutečné podobě.

Azmaria Hendric
Jedna z Apoštolů. Spolupracuje s Chronem a Rossetou na jejich případech. Ze začátku ufňukaná ale v pozdějších dílech už trochu schopnější.

Satella Harvenheit

Aion
Aion je Chronovo dvojče a tedy také démon. Je charismatický, inteligentní a manipulativní. V příběhu je hlavní zápornou postavou. S ostatními démony chce vytvořit nový svět. V tom mu však brání Chrono a tak se ho musí nějak zbavit.

Joshua Christopher


Florette Harvenheit


Ewan Remington
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama