Angel Beats

20. července 2013 v 14:02 |  Angel Beats
Žánr: akční / drama / fantasy / komedie / romantický
Počet dílů: 13
Ve světě, kde se ocitneme po smrti, andělé bojují o svůj osud a budoucnost. Setkáváme se tu se zmateným a nic si nepamatujícím Otonashim, který absolutně nechápe, kde se nachází, ale vzápětí poznává Juri, vůdkyni povstalecké skupiny Shinda Sekai Sensen, která mu vše v rychlosti vysvětlí a je už jen na něm, jak to zvládne. Juri je na první pohled krasná, ale také rázná až vražedná dívka. Jako jedna z mála si pamatuje v posmrtném světě, co se jí stalo v reálném životě. Proto se chce pomstít Bohu za to, jakou životní tragédii musela prožít. Ona a její tým využívají své nesmrtelnosti a nadání k zastavení anděla, který využívá své síly k vyvražďování všech odpůrců, kteří nechtějí "přejít dál". Podaří se Yuri a jejímu rebelskému týmu anděla porazit?
ANGEL BEATS TRAILER


Hlavní postavy

Tachibana Kanade
Je známá také jako Anděl. Ve skutečném životě ji zachránila transplantace srdce. Přála si vždy poděkovat dárci, který ji tehdy zachránil. Bojuje proti členům SSS pomocí zbraní, které si sama vytvořila. Později se s nimi díky Yuzurovi spřátelí.

Otonashi Yuzuru
Jde o hlavního hrdinu Angel Beats!. Nepamatuje se na nic, co zažil, když byl naživu. Přidává se ke skupině Shinda Sekai Sensen (posmrtné bojiště, dále jen SSS). Ve skutečném životě měl nemocnou sestru, která zemřela, protože se nepovedlo najít vhodného dárce. Po smrti své sestry začal studovat medicínu, ale zemřel při nehodě vlaku.

Yuri Nakamura
Jde o velitelku SSS. Ve skutečném životě jí zabili všechny tři sourozence a proto nenávidí boha. Po vytvoření SSS zahájila boj proti Andělovi, dívce která bojuje proti všem, kteří nechtějí "přejít dál". Začíná však tušit, že Anděl je ve skutečnosti také obyčejný člověk.

Yui

Iwasawa

Naoi Ayato

Fujimaki

Hideki Hinata
Hinata je hlavním hrdinou novely Angel Beats! Track Zero, která ukazuje vznik SSS. Stane se Otonashiho nejlepším přítelem. Ve skutečném životě hrál baseball, ale nepovedl se mu jeden zápas, což ho do konce života (i po jeho konci) velmi trápilo.

Matsushita

Noda

Ooyama

Sekine

Shiina

Takamatsu

TK

Yusa

Takeyama

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama